bezpieczeństwo witryny

 Home /o nas/bezpieczeństwo witryny

bezpieczeństwo witryny

 

BEZPIECZEŃSTWO WITRYNY
Właściwe organy kontrolne podejmują wszelkie niezbędne działania w celu ochrony praw klientów. Polegają one między innymi na deponowaniu środków klienta na oddzielnym rachunku. Oznacza to, że firma MRTMarkets nie może wykorzystywać środków klientów do przeprowadzania własnych operacji finansowych. 
Nasza firma objęta jest również nadzorem prawnym, który czuwa nad tym, abyśmy działali zgodnie z obowiązującymi przepisami. 
Przepisy regulują także kwalifikacje, którymi winni legitymować się pracownicy zatrudniani w naszej firmie.
Wszystkie transakcje są przeprowadzane zgodnie z międzynarodowymi standardami. 
Priorytetem MTRMarkets jest stworzenie bezpiecznego środowiska transakcyjnego. Ponadto klientowi muszą zostać wypłacone wszystkie środki/zyski, które wypracował dzięki transakcjom na rynku walut. 
Nasza firma zapewnia także najwyższej jakości zabezpieczenia systemów informatycznych w celu zabezpieczenia transakcji prowadzonych przez klientów. 
OCHRONA HTTPS. 
Zarówno witryna jak i rachunki naszych klientów chronione są certyfikatami bezpieczeństwa SSL. Witryna jest zabezpieczona i szyfrowana. Dodatkowo bezpieczeństwo transakcji jest stale monitorowane przez wykwalifikowany personel. 
Współpracujemy z największymi i najbardziej uznanymi bankami w Europie między innymi z Choice Bank, który według ostatnich rankingów cieszy się największym zaufaniem klientów.