MRTMARKETS

 Home /o nas/MRTMARKETS

MRTMARKETS

 

 

MRTMARKETS
MRTmarkets działa od ponad piętnastu lat. Działalność rozpoczęliśmy jako grupa ekonomistów, ekspertów i profesjonalnych traderów z doświadczeniem na rynku Forex oraz na platformach internetowych. 
- Posiadamy uznawane na całym świecie zezwolenia i certyfikaty niezbędne do prowadzenia naszej działalności. Jeśli zdecydujesz się współpracować z nami, zapewnimy Ci usługi na najwyższym poziomie, a Twoje finanse będą bezpieczne. 
- Naszym klientom oferujemy optymalne warunki do prowadzenia transakcji, stałe, atrakcyjne spready oraz maksymalną dźwignię finansową 200:1. 
- Nasi traderzy mogą być pewni, że współpraca z nami zawsze odbywa się na przejrzystych zasadach i przy zachowaniu najwyższych standardów. 
- Dzięki nam z łatwością przeprowadzisz transakcje na parach walutowych za pomocą laptopa. Będziesz miał/a swobodny dostęp wielu instrumentów finansowych, bezpłatnych szkoleń, informacji, analiz rynkowych, technik zarządzania ryzykiem oraz profesjonałach narzędzi transakcyjnych. 
- Zapewniamy Ci spersonalizowane usługi na najwyższym poziomie, bez względu na to gdzie się znajdujesz. 

 

- Gwarantujemy również, że jakość naszej pracy jest nieustannie monitorowana i nadzorowana. 

- Możesz zawsze liczyć na nasze profesjonalne doradztwo i wsparcie. Ponadto dostarczymy Ci najświeższych informacji rynkowych.