FAQS

FAQS

 

Jak otworzyć rachunek na MRTMarkets?
Otwarcie rachunku na MRTMarkets jest łatwe i bezpieczne. Wystarczy, że się zarejestrujesz, wpisując swoje dane na formularzu rejestracyjnym.
Jeśli nie chcesz rejestrować się online, skontaktuj się z menadżerem rachunku lub administratorem, który przeprowadzi Cię przez process rejestracji. Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych jest dla nas bardzo ważne. Więcej na temat bezpieczeństwa naszej witryny dowiesz się na stronie poświęconej bezpieczeństwu. (Security page). 
Jak handlować produktami MRT Markets? 
Wszystkimi produktami MRTMArkets możesz handlować za pośrednictwem platform transakcyjnej MT4. Oprócz transakcji w czasie rzeczywistym i bezpośredniego dostępu do rachunku, MRTMarkets jest także cennym źródłem informacji rynkowych, takich jak: wycena w czasie rzeczywistym, wykresy, analizy ekspertów, itd. 
Jak wpłacać pieniądze na własny rachunek w MRTMarkets? 
Masz wiele możliwości deponowania środków. Między innymi: przelew, obcążenia karty kredytowej itp. 
Ze względów bezpieczeństwa, w przypadku płatności kartą kredytową imię i nazwisko widniejące na karcie kredytowej, musi być takie samo jak imię i nazwisko posiadacza rachunku w MRTMarkets. 
Jak wypłacać środki z rachunku? 
Sposób wypłaty uzależniony jest od sposobu w jaki zdeponowałeś środki na rachunku. W przypadku serwisów płatniczych obsługiwanych bezrachunkowo, (takich jak PayU, czy PayPal) MRTMarkets przeleje środki bezpośrednio na Twój rachunek bankowy. 
Uwaga! Dokonanie przelewu będzie możliwe wyłącznie na rachunek bankowy zarejestrowany pod tym samym imieniem i nazwiskiem, jak imię i nazwisko posiadacza rachunku w MRTMarkets, który składa dyspozycję wypłaty środków. 
Jakimi produktami można handlować? 
MRTMarkets oferuje szeroki wachlarz możliwości, między innymi handel parami walutowymi, surowcami, Kontraktami Różnicy Kursowej (CFD), jak również indeksami giełdowymi np. Dow Jones, Nasdaq. 
Jaki jest minimalny depozyt dla rachunku w MRTMarkets?
Wysokość minimalnego depozytu uzależniona jest od rodzaju rachunku. (patrz zakładka Rodzaje rachunków, lub skontaktuj się z biurem obsługi klienta).